apartamentwcentrum.plCennik / Regulamin

Poniższy Regulamin określa warunki, na których można zarezerwować i wynająć apartament. Dokonanie rezerwacji jest równoznaczne z zaakceptowaniem poniższego Regulaminu, który wiąże Państwa od momentu otrzymania przez nas formularza rezerwacji.

 Cennik 

Minimalny czas wynajmu apartamentu to 2 doby 

 

  Poniższe ceny są cenami za apartament za dobę

1 osoba - 600,00 PLN

 2 osoby - 700,00 PLN

3 osoby - 800,00 PLN

 4 osoby - 900,00 PLN

5 osób - 1000,00 PLN

6 osób - 1100,00 PLN

  7 osób - 12000,00 PLN

  8 osób - 1300,00 PLN 

   9 osób - 1400,00 PLN

  10 osób - 1500,00 PLN

 
Przewidujemy zniżki dla gości przy dłuższych pobytach!

      Przy rezerwacji dokonanej bezpośrednio u nas na 6 dni, siódmą noc oferujemy gratis

 

Rezerwacji można dokonać:

1.on-line na stronie internetowej www.apartamentwcentrum.pl
2.telefonicznie pod numerem +48 512 266 770  lub +33 6 48 44 72 72
3.mailem przesłanym na adres services4tourists@gmail.com, podając imię, nazwisko, numer telefonu (najlepiej komórkowy), termin pobytu, ilość przyjeżdżających osób i ilość rezerwowanych łóżek.


Potwierdzenie rezerwacji:

Potwierdzenie rezerwacji, będzie zawierać Państwa dane, okres pobytu, cenę za wynajem apartamentu oraz warunki wynajmu; kwotę i termin wpłaty zaliczki, numer konta bankowego, adres apartamentu oraz recepcji.

Opłaty za wynajem:

1. Przy pobycie dłuższym niż 2 noclegi, opłata pobierana jest w dwóch ratach:

• Pierwszą ratę w wysokości opłaty za pierwsze 2 noclegi należy wpłacić na podane konto bankowe  w ciągu 3 dni od momentu otrzymania potwierdzenia rezerwacji i nie później niż 1 na dzień przed przyjazdem. W przypadku nie dokonania płatności w ciągu 3 dni roboczych, rezerwacja zostanie automatycznie anulowana.
• Druga rata w postaci gotówki za pozostałe dni najmu, płacona  jest w dniu przyjazdu osobie, która przekazuje klucze.

2. Przy rezerwacji na minimalny czas wynajmu (2 doby) należy wpłacić na podane konto bankowe 100% kwoty w ciągu 3 dni od momentu otrzymania potwierdzenia rezerwacji i nie później niż na 1 dzień przed przyjazdem.

 

3. Przy rezerwacji w dniu przyjazdu pobyt należy opłacić w całości, gotówką, w recepcji

Anulowanie rezerwacji:

Rezerwacje można anulować wyłącznie pisemnie - mailem. W przypadku anulowania rezerwacji na 7 dni przed przyjazdem, zaliczka zostanie  potrącona o koszt obsługi (15% wpłaconej kwoty). W przypadku anulowania rezerwacji w terminie krótszym niż 7 dni zaliczka nie podlega zwrotowi. W przypadku dokonania rezerwacji i nie skorzystania z apartamentu, zaliczka przepada.

Formy płatności:

Zaliczka: przelew/PayPal/karta kredytowa

Dopłata: gotówka, karta kredytowa

Doba hotelowa, odbiór kluczy, płatności:

Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 16.00 w dniu przyjazdu i trwa do godz. 12.00 w dniu wyjazdu. Jeżeli apartament będzie wolny, istnieje możliwość wcześniejszego zameldowania lub pozostawienia bagażu. Klucze odbiorą Pańswto na recepcji, gdzie dokonają Pańswto również zameldowania. Przed wymeldowaniem prosimy o zamknięcie mieszkania na klucz.

Warunki pobytu:

W apartamencie może zamieszkać maksymalnie 10 osób. Jeżeli po przyjeździe, liczba zgłoszonych przy rezerwacji osób będzie większa, cena za apartament podana w potwierdzeniu będzie nieaktualna i zostanie ponownie skalkulowana dla ilości przybyłych osób, według cennika zamieszczonego na stronie internetowej. W przypadku przybycia większej ilości gości niż apartament może pomieścić, recepcja ma prawo odmówić realizacji zamówienia. Koszt wynajmu zależny jest od ilości osób, zatem jeżeli  w czasie pobytu lub na końcu pobytu okaże się, że liczba zamieszkałych osób jest większa lub mniejsza od podanej, zostaną Państwo obciążeni dodatkowym kosztem za pobyt wg cennika lub zapłacą Państwo mniej. 

Bardzo proszę nie trzaskać drzwiami.

Są Państwo zobowiązani do zachowania ciszy nocnej od 22:00 do 6:00 oraz do utrzymania apartamentu w stanie zastanym i zwrotu w stanie niepogorszonym. O ewentualnych szkodach czy brakach zastanych w apartamencie, jak również szkodach wyrządzonych przez siebie lub osoby trzecie, proszę natychmiast informować recepcję. Są Państwo zobowiązani do pokrycia równowartości szkód i ich usunięcia, zgodnie z cenami rynkowymi.

Nie ponosimy odpowiedzialności za za rzeczy pozostawione w apartamencie. Opuszczając apartament bardzo proszę dokładnie sprawdzić czy nie pozostawili Państwo swoich własności.